logotypy: Fundusze Europejskie, GDDKiA, Unia Europejska
Droga Krajowa nr 8 Wyszków - Poręba

Podwykonawcy

 

Lista Podwykonawców Robót Budowlanych na Kontrakcie pn.: „Wykonanie „Rozbudowy drogi krajowej nr 8 Warszawa - Białystok do parametrów drogi ekspresowej na odcinku Wyszków – granica województwa podlaskiego, odcinek Ia – Wyszków – węzeł „Poręba” (z węzłem) od km 516+482,66 do km 529+470,00  długości ok. 12,99 km”

Lp.

Nazwa firmy

Przedmiot podzlecenia

Data zatwierdzenia

   

1.

Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe " GEOTRAS " Sp. z o.o

ul. Świderska 109J lok.52, 03-128 Warszawa

Usługa geodezyjna

06.04.2016

2.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Anna" Anna Kaczyńska, Ireneusz Kaczyński Spółka Jawna

ul. Sitarska 18, 18-301 Zambrów

przebudowa linii energetycznych

15.06.2016

oświetlenie drogowe i budowa systemu preselekcji wagowej

05.04.2016

 3.

Stanisław Gers PHU ELEKTRO-TEL

ul. Janusza Korczaka 41, 07-409 Ostrołeka 

przebudowa kanalizacji kablowej ,linii telekomunikacyjnych 

05.04.2016 

4.

Tomasz Mianowski Zakład Usług Budowlanych "INWOKAN"

ul. Różana 5, 07-200 Wyszków

przebudowa i budowa sieci wodociągowej

18.04.2016

5.

Mirosław Długołęcki TRANS-TECH

ul.Ogony 7 , 06-231 Młynarze

usunięcie drzew, krzewów

26.02.2016

6.

Mirosław Jechna ul. Nadbużna 83 07-221 Brańszczyk

wyburzenie obiektów budowlanych

08.04.2016

7.

MELBUD S.C. Melioracja i budownictwo wodne Tadeusz Stalewski, Bogdan Stalewski

ul. Kościelna 105A, 05-124 Skaryszew

przebudowa rowów i cieków

03.05.2016

8.

BK-COMPLEX Łukasz Brzozowski

Gołębie 21, 18-112 Poświętne

roboty budowlane na obiektach inżynieryjnych

15.06.2016

9.

PTU „ELMAL” Jan Pawełek Spółka Jawna

ul. Kartuska 340, 80-125 Gdańsk

przebudowa sieci gazowej wyokiego ciśnienia

09.04.2016

10.

Lloyd Acoustic Polska Sp. z o.o.

ul.Łysaków Drugi 47, 28-300 Jędrzejów

wykonanie próbnego obciążenia pali

27.07.2016

11.

P.H.U. "Basma" Beata Piwońska Ćmińsk

ul. Światełek 45, 26-085 Miedziana Góra

zabezpieczenie antykorozyjne powierzchni betonowych

24.05.2016

12.

PPI Chrobok S.A.

ul.Kowola 1A, 43-220 Bojszowy Nowe

wykonania kolumny DSM, Jet-Grouting, Mikropali, wibroflotacji

01.06.2016

13.

Przedsiębiorstwo Innowacyjno - Produkcyjne INKOM Sp. z o.o.

ul. Pabianicka 67-400 Bełchatów

roboty palowe, wiercenie, iniekcja oraz próbne obciążanie pali

04.07.2016

14.

"KANWOD" Wiesław Tarczyński Golina

ul. Węglew 218 62-590 Golina

montaż infrastruktury kanalizacyjnej i sanitarnej

14.06.2016

15.

Usługi Budowlano – Stolarskie Stan Przemysław Oskar 1

ul. Józefa Poniatowskiego 15 C, 43-602 Jaworzno

wykonanie przepustów rurowych i skrzynkowych

28.06.2016

16.

Konsorcjum Podwykonawcze Lider: Pro-Net Media S.A., ul. Narwicka 21, 80-557 Gdańsk oraz Partner Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Anna" , Anna Kaczyńska, Ireneusz Kaczyński, ul. Sitarska 18 , 18-301 Zambrów

wykonanie prac branż elektrycznej

01.09.2016

17.

B2 Sp. z o.o. , ul. Żwirki i Wigury 18, 02-092 Warszawa

montaż i dostawa łożysk

25.10.2016

18.

BBR POLSKA Sp. z o.o., ul. Annopol 14, 03-236 Warszawa

wykonanie sprężenia i dylatacji modułowych

16.11.2016

19.

WUK-BUD Wacław Kuzio

ul. Czaszyn 308, 38-516 Tarnawa Dolna

prace zbrojarsko-betoniarskie

07.02.2017

20.

Hydromost Inwest ul. Fabryczna 14, 26-670 Pionki

wykonanie izolacji

10.11.2016

21.

PPHU Wiesław Ogrodowczyk

ul.Świercze Siółki 26, 06-150 Świercze

wykonanie murów oporowych na obiektach mostowych

04.01.2017

22.

Radbur Sp. z o.o., ul. Spółdzielców 1, 83-314 Somonino

wykonanie balustrad

20.03.2017

23.

SANI-CENTRAL Sławomir Lewandowski

ul. Szwedzka 14A, 25-135 Kielce

wykonanie kolektorów odwadniających

08.05.2017

24.

Usługi Leśne i Ogrodnicze Leszek Uczciwek

ul. Joachimów-Mogiły nr 40, 99-417 Bolimów

wykonanie umocnień, nasadzeń

28.04.2017

 

 

 

 

Lista Dostawców Robót Budowlanych na Kontrakcie pn.: „Wykonanie „Rozbudowy drogi krajowej nr 8 Warszawa - Białystok do parametrów drogi ekspresowej na odcinku Wyszków – granica województwa podlaskiego, odcinek Ia – Wyszków – węzeł „Poręba” (z węzłem) od km 516+482,66 do km 529+470,00  długości ok. 12,99 km”

Lp.

Nazwa firmy 

Przedmiot podzlecenia 

 1.

Przedsiębiorstwo P-H ''PIASKPOL-SŁOPSK''S.C ul. Wincentego Witosa 112, Zabrodzie , 07-230 Słopsk,   

dostawa piasku na nasypy 

2. 

CEMEX POLSKA SP.Z.O.O ul. Łopuszańska 38 D, 02-232 Warszawa 

dostawa cementu, żwiru i piasku 

3. 

 Strzeblowski Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. ul. Torowa 1 , 55-050 Sobótka 

dostwa kruszywa granitowego  

4. 

Sienkiewicz MAT-BUD Sp.z o.o. ul.Zwoleńska 64 A , 04-761 Warszawa

dostawa przepustów skrzynkowych 

5. 

 Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych "FABET" S.A. ul.Ściegiennego 270, 25-116 Kielce

dostawa belek prefabrykowanych  

6.

HERSCO METALAS POLSKA Sp.z.o.o. ul. Piłsudskiego 82, 42-400 Zawiercie

dostawa kruszywa

7.

BOWIM S.A. ul. Niwecka 1E, 41-200 Sosnowiec

dostawa stali zbrojeniowej

8.

Przedsiębiorstwo produkcji Betonów "SIBET" S.A. ul. Chorzowska 22, 25-852 Kielce

dostawa belek prefabrykowanych

9.

P.B.H "Z.Niziński" ul. Serocka 11 A 07-200 Wyszków

dostawa kruszywa naturalnego

10.

PP ENERGOSTAHL Cezary Wodara, ul. Dziewulskiego 21, 87-100 Toruń

dostawa rur osłonowych

11.

Sika Poland Sp.z.o.o. ul. Karczunkowska 89, 02-871 Warszawa

dostawa domieszek i chemii do betoniu

12.

Przedsiębiorostwo Wielobranżowe Marek Mackiewicz ul. Al.Piłsudskiego 40 18-400 Łomża

dostawa studni, wpustów i elementów betonowych

13.

PHU FIEDOR-BIS, ul. Kościuszki, 63 41-503 Chorzów

dostawa barier betonowych

14.

Pietrucha Sp. z o.o. International Sp. k., ul. Przemysłowa 10, 98-325 Błaszki

dostawa grodzic winylowych

15.

Porr Polska Infrastructura S.A ul.Domaniewska 50A, 02-672 Warszawa

dostawa betonu konstrukcyjnego

16.

Amiantit Poland Sp. z o.o., ul. Nowy Świat 20A, 80-299 Gdańsk

dostawa rur i kształtki GPR-kanalizacja deszczowa

17.

ELIKOPOL BK Sp. z o.o. Ul. Al. Armii Krajowej 178, 43-316 Bielsko Biała

dostawa geowłókniny, geokraty, geosiatki

18.

Ecol-Unicon Sp. z o.o., ul.Równa 2, 80-067 Gdańsk

dostawa separatorów, osadników oraz pompowni wód deszczowych

19.

Merazet S.A., ul. Krauthofera 36, 60-203 Poznań

dostawa sprzętu laboratoryjnego

20.

Toropol Sp. z o.o., ul.Czarna Droga 29, 03-620 Warszawa

dostawa sprzętu laboratoryjnego

21.

Onninen Sp. z o.o., ul. Emaliowa 28, 02-295 Warszawa

dostawa odwodnienia liniowego

22.

Zakład Produkcji Kruszyw Rupińscy Spółka Jawna, ul. Przemysłowa 28, 18-305 Szumowo

dostawa piasku, żwiru

23.

Cementownia Warta S.A. ul.Przemysłowa 17, Trębaczew , 98-355 Działoszyn

dostawa cementu

24.

PPZM Segromet Sp. z o.o., ul. Węgrowska 2, 08-300 Sokołów Podlaski

dostawa kruszywa

25.

OTTO Brentzel - Stahlverarbeitung e. K. HauptstraBe 61, D-67693 Fischbach, District Court Kaiserslautern HRA 1671

dostawa dybli i kotw

26.

Nordkalk Sp.z o.o., ul.Pl. Na Groblach 21, 31-101 Kraków

dostawa kruszywa łamanego

27.

JARHAND Sp. z o.o., ul. Romana Maya 1, 61-371 Poznań

dostawa zastawek naściennych, klap burzowych i regulatorów przepływów

28.

PW Kopalnia Ogorzelec Sp.z o.o., Ul. Ogorzelec 116, 58-400 Kamienna Góra

dostawa kruszywa do stacji PKP Wyszków

29.

Trzuskawica S.A., ul.Sitkówka 24, 26-052 Nowiny

dostawa mieszanki 0/31,50 kruszywa łamanego

30.

Optem Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 156/4, 80-258 Gdańsk

dostawa muru oporowego

31.

WGD Werner Grabe Development, Heidkampe 23, 48249 Dulmen

dostawa elastomerowych wkładek uszczelniających

32.

PPHU Techno-Zwir, S. Sobolewski & C. Woźniak SP.J., Ul.1000 lecia 9-38, 06-100 Pułtusk

dostawa kruszywa

33.

FORBUILD S.A., ul. Górna 2A, 26-200 Końskie

dostawa kotew talerzowych

34.

HTI BP Sp. z o.o. Pólnoc Sp. K. , ul. Przywidzka 4, 85-174 Gdańsk

dostawa geokraty

35.

Izohan Sp. z o.o., ul. Łużycka 2, 81-96 Gdynia

dostawa papy zgrzewalnej , gruntu bitumicznego i żywicznego

36.

Przedsiębiorstwo Górniczo Produkcyjne BAZALT S.A., ul. Wilków 34, 59-500 Złotoryja

dostawa rur żelbetowych

37.

IMPEKSTIR OPERATIONS Sp. z o.o., Sp. k., ul. Koźlątków 20, 62-850 Lisków

dostawa krawężników kamiennych mostowych

38.

T.U.H. Grzesiak, Szczepan Grzesiak, Ul. Kasztanowa 5, 05-220 Zielonka

dostawa płyt betonowych

39.

ATM Sp. z o.o., ul. Dr Olgi Lilien 7, 39-400 Tarnobrzeg

dostawa elementów gwoździ gruntwych

40.

Flora-bis Sp. z o.o., ul. Rolnicza 3, 42-160 Krzepice

dostawa słupów stalowych

41.

Arcelor Mittal Poland S.A., ul. Piłsudskiego 92, 41-303 Dąbrowa Górnicza

dostawa grodzic

42.

LIBET S.A. ul. Powstańców Śląskich 5, 53-332 Wrocław

dostawa korytek ściekowych

43.

Centrum Stali, ul. Powstańców 21, Drogoszewo, 07-200 Wyszków

dostawa koszy stalowych do dybli i kotew

44.

STALPRODUKT S.A., Wygoda 69, 32-700 Bochnia

dostawa i montaż barier stalowych

     

Lista Usługodawców Robót Budowlanych na Kontrakcie pn.: „Wykonanie „Rozbudowy drogi krajowej nr 8 Warszawa - Białystok do parametrów drogi ekspresowej na odcinku Wyszków – granica województwa podlaskiego, odcinek Ia – Wyszków – węzeł „Poręba” (z węzłem) od km 516+482,66 do km 529+470,00  długości ok. 12,99 km”

Lp.

Nazwa firmy 

Przedmiot podzlecenia 

1.

P.B.H "Z.Niziński", ul. Serocka 11 A, 07-200 Wyszków

najem nieruchomości

2.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "WODBUD"S.A. ul. 3 Maja 53, 07-200 Wyszków

najem lokalu

3.

V2B Poland Maciej Krajewski, ul. Gen.Józefa Sowińskiego 21, 40-018 Katowice

inwenteryzacja budynków i dróg

4.

Socjalna Spółdzielnia PRZYSTANEK, Czerwony Bór 30 , 18-400 Łomża

przeniesienie krzyży, kierowanie ruchem, czyszczenie nawierzchni jezdni

5.

FPP Enviro Sp. z o.o., ul. Wilcza 50/52, 00-679 Warszawa

nadzór przyrodniczy

6.

Pracownia Archeologiczno – Konserwatorska SZPILA Jakub Affelski, Grabówiec 93b, 06-100 Pułtusk

nadzór archeologiczny

7.

SAPER PATROL, ul. Gorzowska 53 E, 74-320 Barlinek

nadzór saperski

8.

RM LOGISTYK S.C. ZALEWSKI ROMAN, ZALEWSKI MARCIN, Cempkowo 38,09-100 Płońsk

transport kruszywa

9.

PKP CARGO Sp. z o.o. ul. Leszno 12, 01-192 Warszawa

transport kruszywa

10.

IW-MAR IWONA URBAŃSKA, Marianów Kołacki 10,95-060 Brzeziny

transport kruszywa

11.

POL-ASEKUR Sp.z o.o., ul.Pułtuska 137 m.7 , 07-200 Wyszków

ochrona Placu Budowy

12.

Mazowieckie Przedsiębiorstwo Ekologiczne Danuta Hofman ul.Arkuszowa 65/43 01-934 Warszawa

demontaż, transport i utylizacja wyrobów azbestowych

13.

ULMA Construccion Polska S.A., Koszajec 50, 05-840 Brwinów

dostawa deskowań dla obiektów

14.

Bo-Mi Michał Bogacz Jamno 6, 99-400 Łowicz

transport kołowy

15.

Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego "BUDINŻ" Sp.z.o.o. ul. Korsaka 8 63-400 Ostrów Wlkp

wykonanie ścianek szczelnych

16.

Przedsiębiorstwo Drogowe AKS-BUD Kamil Sarosiek ul. Legionowa 28/305, 15-281 Białystok

transport kruszywa

17.

Saferoad Grawill Sp.z o.o. ul. Komunalna 7, 87-800 Włocławek

kompleksowe wykonanie tymczasowej organizacji ruchu

18.

USŁUGI TRANSPORTOWE GRZEGORZ OLSZEWSKI ul. Poprzeczna 20 05-200 Lipiny Nowe

świadczenie usługi transportowej

19.

Usługi Budowlane Włodarczyk Stanisław Grabówiec 87b 06-100 Pułtusk

transport kruszywa i najem koparki i ładowarki

20.

USŁUGI TRANSPORTOWE Olszewski Robert ul. Piaskowa 9A 05-200 Lipinki

świadczenie usługi transportowej

21.

TRANS-SPED Sławomir Przydacz Zofia 3 98-320 Osjaków

świadczenie usługi pracy sprzętu

22.

EUROTRANS POZNAŃ Sp.z o.o. Pokrzywno 22, 61-315 Poznań

świadczenie usługi pracy sprzętu

23.

Orłowski Adam BIOENERGO, ul. Warszawska 94 Lucynów, 07-200 Wyszków

wynajem maszyn budowlanych

24.

USŁUGI TRANSPORTOWE WALDEMAR TOŚKA ul. Kościuszki 130 06-100 Pułtusk

wynajem maszyn budowlanych

25.

UNI-USŁUGI , TOMASZ RASZYŃSKI , Ul. Główna 5A, 05-140 Serock

wynajem maszyn budowlanych

26.

Transport Ciężarowy Nurkowski Jan Zębowo 105, 87-126 Obrowo

wynajem maszyn budowlanych

27.

Euroskop Sp. z o.o. , ul. Potrzebna 48, 02-448 Warszawa

świadczenie usług transportowych

28

'Usługi Ogólnobudowlane "Stal - Mont" S.C. Łukasz Pietrzela, Piotr Pałka

ul. Mickiewicza 2C/30, 82-440 Dierzgoń

usługi montażu wkładek zbrojeniowych

29.

PHU Zawistowski, Dariusz Zawistowski, ul.Zawisty Podleśne 16, 07-320 Małkinia Górna

najem sprzętu

30.

KABUD Katarzyna Franczyk-Dudek, ul. Kamienica 464, 34-608 Kamienica

świadczenie robocizny - prace ciesielskie oraz inne roboty mostowe

31.

DAMPOL Damaszk Kamil, ul. Bukowa 9, 86-134 Dolna Grupa

praca koparki na kopalni Trzcianka

32.

Technocar Robert Grzybowski, ul.Szlachecka 17, Wolica, 05-830 Nadarzyn

usługa transportu kołowego

33.

P.H.U. Marpol Mariusz Urbański, ul. Marianów Kołacki 10A, 95-060 Brzeziny

wynajem ładowarek kołowych

34.

Usługi Budowlane "ZYBBUD" Zbigniew Jakubowski ul.Gnieździska 176, 26-070 Łopuszno

usługa montażu gotowych wkładek zbrojeniowych

35.

MP MOSTY SP. Z O.O. ul. Dekerta 18, 30-703 Kraków

akceptacja projektów technologicznych

36.

PUH KRYM Piotr Krym, ul. Bednarska 3, 07-104 Stoczek

usługa dźwigowa przy obiektach mostowych

37.

Servipol Paweł Pływaczewski, ul. Warszawska 197b, 05-028 Stare Babice

najem sprzętu z operatorem

38.

Usługi Dźwigowe Andrzej Krym, ul. Ksiązkowa 45, 03-134 Warszawa

najem sprzętu z operatorem wynajem zurawia

39.

PPHU Len-Bud Krystian Lenarczyk, ul. Stodolniana 9, 95-080 Tuszyn

najem sprzętu z operatorem

40.

Transport Towarowy AMAZ Mechanika Pojazdowa Andrzej Paź ul. St. Konarskiego 3, 05-230 Kobyłka

najem sprzętu z operatorem

41.

Firma Usługowo-Handlowa Ed-Bud Paweł Wiśniewski, ul. Bądkowo 41, 06-440 Bądkowo

świadczenie usług budowlanych

42.

Marcin Skibniewski, ul. Rypińska 71, 82-550 Prabuty

montaż gotowych wkładek zbrojeniowych

43.

Kranstan Usługi Dźwigowe, ul. Stare Suski 20, 07-210 Długosiodło

najem sprzętu z operatorem

44.

STACH-BUD Hubert Kotkiewicz, ul. Nieszawska 4 lok. 120, 87-600 Lipno

świadczenie usług robocizny: prace ciesielskie oraz inne roboty mostowe

45.

Bureau Veritas Quality International ul. Migdałowa 4, 02-796 Warszawa

obsługa laboratorium

46.

Zakład Usług Produkcyjno-Handlowych Krystyna Ignaczewska ul. Sienkiewicza 56, 09-110 Sochocin

świadczenie usług budowlanych

47.

Budownictwo Drogowe, Brukarstwo, Urządzanie i Utrzymanie Zieleńców H. Rosik, M. Rosik, I. Łuczyk, M. Rosik S.C., Nowe Grabie 15, 05-200 Wołomin

świadczenie usług w zakresie remontów cząstkowych nawierzchni związanych z TOR

48.

AUTO-TRANS Piotr Chmielak, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 7, 08-404 Górzno

przewóz granitu płukanego

49.

BERGERAT MONNOYEUR Sp. z o.o. ul. Kolejowa 75, 05-092 Łomianki

wynajem ładowarek

50.

Usługi Sprzętowo Transportowe Władysław Orłowski, ul. Jana Kochanowskigo 17, 07-200 Wyszków

wynajem koparki

51.

Aspekt Laboratorium Sp. z o.o., ul. Chopina 96, 43-600 Jaworzno

Aspekt Laboratorium Sp. z o.o., ul. Chopina 96, 43-600 Jaworzno

52.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FALCOSS Piotr Ossowski, Stara Jania 37, 83-230 Smętowo Graniczne

świadczenie usług z zakresu prac mostowych

53.

"ROB-TRANS" Zakład Transportowo-Handlowy, Robert Kur, ul. Koliski 15, 05-250 Radzymin

świadczenie usług transportowych

54.

Roboty budowlane "EMARF", Piotr Konowalik , ul. Wybrzeze Kościuszkowskie 21 lok.2, 09-390 Warszawa

świadczenie usług budowlanych (prace ciesielskie, zbrojarskie, prace z uzyciem dźwigu)

55.

Usługi Dźwigowo Transportowe Sławomir Nowak, Deskurów 6, 07-200 Wyszków

najem sprzętu

56.

WEG BET Danuta Kurpiewska, ul. Czarnowo 25, 05-180 Pomiechówek

usługa sprzetowa

57.

Fiber Trade Sp. z o.o. Sp. k. , Olszowiec 58A, 97-217 Lubochnia

świadczenie usług budowlanych

58.

F.H.U. MC-TRANS Cezary Maciejewski, ul. Marka Hłaski 5, 06-400 Ciechanów

świadczenie usług transportowych

59.

Piletest Sp. z o.o., ul. Warszawska 153 lok. 123, 43-300 Bielsko Biała

opracowanie Projektu wykonania badań

60.

Usługi Ogólnobudowlane "ADBUD" Adrian Stępak, ul. Rybacka 115, 82-110 Kąty Rybackie

świadczenie usług z zakresu pracy przy układaniu nawierzchni betonowej

61.

Usługi Remontowo-Budowlane, Zbigniew Wrombel, Zabiny 94, 13-220 Rybno

świadczenie usług z zakresy prac zbrojarsko-ciesielskich

62.

UCHMAN GROUP Sp. z o.o., ul. Maciejkowa 14, 80-177 Gdańsk

świadczenie usług robocizny przy pracach zbrojarskich przepustów fi 100,800

63.

Dbudownictwo Dawid Dąbkowski, ul. Różańska 19, 07-300 Ostrów Mazowiecka

świadczenie usług z zakresu pracy przy układaniu nawierzchni betonowej

64.

TD Williamson Polska Sp. Z o.o. , ul.Annopol 4A , 03-236 Warszawa

usługa montażu przełącza gazociągu

65.

Telwent Sp. z o.o., ul.Staniszewo 114, 83-328 Sianowo

usługa wykonania przewiertu sterowanego

66.

Atagor Sp. z o.o., ul. Władysława Żeleńskiego 70/6, 31-353 Kraków

usługa wypełnienia przestrzeni między rurą ochronną DN400 a rurą przewodową DN250 masą Inover Casing Filler